WARSZTATY Z AUTOPREZENTACJI I WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH W RAMACH PROJEKTU SKŁAYDŁA DLA MAMY | Lubliniec

BIP
Unia Europejska

WARSZTATY Z AUTOPREZENTACJI I WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH W RAMACH PROJEKTU SKŁAYDŁA DLA MAMY

Data wydarzenia
-
Miejsce
Lubiteka, ul. Sportowa 3
Wstęp
Bezpłatne
Kontakt z organizatorami
instruktor [at] biblioteka.lubliniec.pl
Kategoria wydarzenia
Wydarzenia Lubiteka
WARSZTATY Z AUTOPREZENTACJI I WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH
w ramach projektu MAMA NA SWOIM! MAMA NA ETACIE!
dla mam przebywających na urlopie macierzyńskim lub wychowawczym
oraz nieaktywne zawodowo ze względu na opiekę nad dzieckiem
 
II blok tematyczny:
“AUTOPREZENTACJA W PRAKTYCE”
 
Omawiane będą:
- Przygotowanie do rozmowy/ wystąpienia;
- Dostosowanie prezentacji do audytorium i celu;
 
Jeśli czujesz, że wystąpienia publiczne i prezentacje nie są Twoją najmocniejszą stroną to mamy dla ciebie idealne rozwiązanie.
Marzysz o występie na scenie, ale coś Cię jednak przed tym powstrzymuje? Chcesz się pokazać z jak najlepszej strony, ale nie do końca Ci to wychodzi?
Weź udział w warsztatach a zwiększysz swoją pewność podczas wystąpień, rozmowy kwalifikacyjnej, a nawet spotkań z przyjaciółmi.
 
23 kwietnia 2024r.
Godz. 17.00
 
Prowadzenie Ewa Muszczak
 
Ilość osób ograniczona, max. 20. Decyduje kolejność przyjścia.
Projekt dofinansowany przez Fundację BGK w programie „Skrzydła dla mamy” – edycja IV
Wstęp wolny!!
Lubiteka, ul. Sportowa 3
 
Ważnym celem działań naszego projektu jest wsparcie Mam i inspirowanie ich do zmian – do aktywnego i skutecznego poszukiwania pracy oraz zadbania o dobrostan psychiczny i fizyczny. Przygotowane szkolenia i warsztaty mają wymiar holistyczny i są odpowiedzią na różne potrzeby Mam. Pomogą im w rozwoju osobistym, odkryciu swoich mocnych stron, pasji i talentów. Wyposażą w nowe kompetencje, umiejętności i wiedzę uniwersalną, które będą mogły w przyszłości wykorzystać w wielu branżach i na różnych stanowiskach. Dodają im pewności siebie, poprawią samoocenę i zwiększą poczucie własnej wartości.
W ramach projektu uczestniczki będą miały okazję wzięcia udziału w cyklu bezpłatnych warsztatów, szkoleń, zajęć m.in.: warsztatach kroju i szycia,spotkaniach z doradcą zawodowym, psychologiem oraz z dietetykiem, szkoleniach z mediów społecznościowych z konsultacjami indywidualnymi,warsztatach grafiki i tworzenia stron www, warsztatach mody i makijażu, warsztatach artystycznych, fotowarsztatach z sesją zdjęciową, warsztatach z autoprezentacji i wystąpień publicznych oraz w zajęciach jogi.
„Skrzydła dla Mamy” to program Fundacji BGK, który ma na celu wsparcie Mam pozostających bez pracy ze względu na opiekę nad dziećmi. Celem programu jest umożliwienie młodym Mamom nie tylko podwyższenia swoich kompetencji zawodowych, i tym samym podjęcia na nowo pracy, ale również pomóc w odkryciu talentów, z których być może wcześniej same nie zdawały sobie sprawy.