Otwarte spotkanie Sympatyków Świętej Teresy Benedykty od Krzyża | Lubliniec

Rozliczam PIT  w Lublińcu, rysunek Lubiteki z napisem Lubliniec i grafikami ludzi któży mają wpisane w chmurki na co przeznaczane są podatki z rozliczenia PIT Przejdź do linku banera
BIP
Unia Europejska

Otwarte spotkanie Sympatyków Świętej Teresy Benedykty od Krzyża

Data wydarzenia
Miejsce
Muzeum Pro Memoria Edith Stein w Lublińcu
Wstęp
wolny
Kategoria wydarzenia
Wydarzenia społeczne
Szanowni Członkowie TES oraz Sympatycy Świętej Teresy Benedykty od Krzyża,
Mamy zaszczyt zaprosić Was na nasze kolejne otwarte spotkanie, które odbędzie się w lutym. Tym razem będziemy mieć wyjątkową okazję do rozmowy na temat życia i duchowości siostry Ewy Sadaj, karmelitanki od Eucharystii, związanej z miastem Lubliniec.
Siostra Ewa Sadaj była niezwykłą postacią, która poświęciła swoje życie modlitwie i służbie Bogu poprzez oddanie się Jezusowi obecnemu w Najświętszym Sakramencie. Jej doświadczenia, refleksje i zrozumienie duchowego wymiaru Eucharystii są niezwykle inspirujące i mogą stanowić dla nas wszystkich źródło duchowego wzrostu.
Zapraszamy Was do wzięcia udziału w tej wyjątkowej rozmowie, która odbędzie się dnia 15 lutego, o godzinie 16:00, w Muzeum Pro Memoria Edith Stein w Lublińcu. Będzie to doskonała okazja do pogłębienia naszej wiary i zrozumienia mistycznego znaczenia Eucharystii w życiu chrześcijańskim.
Czekamy z niecierpliwością na Waszą obecność i udział w tym duchowym spotkaniu.