40-lecie Przedszkola Miejskiego nr 4 „Steblusia” | Lubliniec

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Unii Europejskiej

40-lecie Przedszkola Miejskiego nr 4 „Steblusia”

To był dzień pełen wzruszeń, radości i pięknych wspomnień. Przedszkole Miejskie nr 4 „Stebluś” świętowało jubileusz 40-lecia swojej działalności, gromadząc dzieci, rodziców, pracowników oraz licznie przybyłych gości.
W uroczystości udział wzięli m.in.: Poseł na Sejm RP Andrzej Gawron, Zastępca Burmistrza Gabriel Podbioł, Radni Rady Miejskiej w Lublińcu, Skarbnik Miasta Rafał Jureczko, Dyrektor CUW Marzena Grzyb, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Lublińcu st. bryg. Janusz Bula oraz dyrektorzy miejskich placówek oświatowych.


Zaproszonych gości, rodziców oraz wszystkich uczestników serdecznie powitała Pani Dyrektor Katarzyna Chałat, która podziękowała za wspólne tworzenie historii „Steblusia” i zaangażowanie w rozwój placówki.
Wyjątkowy charakter jubileuszu podkreśliły występy najmłodszych. Grupy Motylków, Słoneczek, Misiaków, Jeżyków oraz Biedronek, uzbrojone w uśmiechy i ogromny entuzjazm, zachwyciły publiczność swoimi występami, zdobywając serca wszystkich obecnych.


Podczas uroczystości Pani Dyrektor odebrała liczne gratulacje i życzenia z okazji jubileuszu, natomiast przedszkolaki usłyszały wiele ciepłych słów oraz życzeń nieustającej radości, sukcesów w zdobywaniu wiedzy i niegasnącej ciekawości świata.


Po części artystycznej przyszedł czas na jubileuszowy tort, którym Stebluś poczęstował wszystkich gości. Na dzieci czekały również wyjątkowe niespodzianki – odwiedzili je uwielbiani bohaterowie Stitch i Bluey, wywołując mnóstwo uśmiechów i radości.


Zwieńczeniem obchodów były atrakcje przygotowane przez strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lublińcu. Dzieci mogły z bliska zobaczyć sprzęt strażacki, a w upalne popołudnie ogromną frajdę sprawiła wszystkim kurtyna wodna, która przyniosła upragnione ochłodzenie.


Serdecznie gratulujemy całej społeczności Przedszkola Miejskiego nr 4 pięknego jubileuszu. Życzymy kolejnych lat pełnych sukcesów, uśmiechu dzieci oraz nieustającej pasji do wychowywania najmłodszych mieszkańców naszego miasta.