- Odbyłem wizję lokalną na placu Niepodległości;
- spotkałem się z prezesem spółki SIM Śląsk Północ, Józefem Korpakiem, w sprawie budowy kolejnych bloków mieszkalnych oraz uroczystości wręczenia kluczy do nowo wybudowanych mieszkań przy ul. Wilniewczyca.
