Kurs kroju i szycia w ramach projektu "Mama na swoim! Mama na etacie!" | Lubliniec

Rozliczam PIT  w Lublińcu, rysunek Lubiteki z napisem Lubliniec i grafikami ludzi któży mają wpisane w chmurki na co przeznaczane są podatki z rozliczenia PIT Przejdź do linku banera
BIP
Unia Europejska

Kurs kroju i szycia w ramach projektu "Mama na swoim! Mama na etacie!"

Data wydarzenia
Miejsce
Lubiteka
Wstęp
zapisy
Kategoria wydarzenia
Wydarzenia Lubiteka
W ramach projektu MAMA NA SWOIM! MAMA NA ETACIE!
zapraszamy mamy przebywające na urlopie macierzyńskim lub wychowawczym oraz nieaktywne zawodowo ze względu na opiekę nad dzieckiem na
KURS KROJU I SZYCIA
Pierwsze spotkanie
2 LUTEGO 2024 R.
GODZ. 17.00
Prowadzenie IRENA MALESKA Zakład Krawiecki “VESTIS”
Ilość osób ograniczona - gwarantujemy 9 maszyn do szycia.
Osoby posiadające własną maszynę i chcące wziąć udział w kursie, zapraszamy do kontaktu.
Zapisy trwają do 1 LUTEGO pod numerem telefonu 34 356 28 27 wew. 30 lub osobiście w godz. od 8.00 do 15.30 (poniedziałek - piątek, LUBITEKA, ul. Sportowa 3)
 
Ważnym celem działań naszego projektu jest wsparcie Mam i inspirowanie ich do zmian – do aktywnego i skutecznego poszukiwania pracy oraz zadbania o dobrostan psychiczny i fizyczny. Przygotowane szkolenia i warsztaty mają wymiar holistyczny i są odpowiedzią na różne potrzeby Mam. Pomogą im w rozwoju osobistym, odkryciu swoich mocnych stron, pasji i talentów. Wyposażą w nowe kompetencje, umiejętności i wiedzę uniwersalną, które będą mogły w przyszłości wykorzystać w wielu branżach i na różnych stanowiskach. Dodają im pewności siebie, poprawią samoocenę i zwiększą poczucie własnej wartości.
W ramach projektu uczestniczki będą miały okazję wzięcia udziału w cyklu bezpłatnych warsztatów, szkoleń, zajęć m.in.: warsztatach kroju i szycia, spotkaniach z doradcą zawodowym, psychologiem oraz z dietetykiem, szkoleniach z mediów społecznościowych z konsultacjami indywidualnymi, warsztatach grafiki i tworzenia stron www, warsztatach mody i makijażu, warsztatach artystycznych, fotowarsztatach z sesją zdjęciową, warsztatach z autoprezentacji i wystąpień publicznych oraz w zajęciach jogi.
„Skrzydła dla Mamy” to program Fundacji BGK, który ma na celu wsparcie Mam pozostających bez pracy ze względu na opiekę nad dziećmi. Celem programu jest umożliwienie młodym Mamom nie tylko podwyższenia swoich kompetencji zawodowych, i tym samym podjęcia na nowo pracy, ale również pomóc w odkryciu talentów, z których być może wcześniej same nie zdawały sobie sprawy.