Życzenia wakacyjne
Drodzy Uczniowie!
Życzymy Wam słonecznych, radosnych i bezpiecznych wakacji. Niech ten letni czas będzie okazją do odpoczynku, rozwijania pasji oraz spędzania niezapomnianych chwil z rodziną i przyjaciółmi.
Wracajcie we wrześniu pełni energii, uśmiechu i pięknych wspomnień.
Udanych wakacji!
Zastępca Burmistrza Burmistrz Miasta Lublińca
Gabriel Podbioł Edward Maniura